BRİSOLEY DIŞ CEPHE DİKEY GÜNEŞ KIRICILAR

1982 since! Estetik ve şıklıgın içine, En iyi Kaliteyi Sakladık.

BRİSOLEY DIŞ CEPHE DİKEY GÜNEŞ KIRICILAR

 

 Dünyada bilinçli ülkeler, yapıların yaz aylarındaki soğutma yükünü azaltabilmek, soğuk iklimde ise, ısıtma yükünü hafifletebilmek amaçlı kullanmak üzere 100 yıldır  GÜNEŞ KIRICI / BRİSOLEY ürünü DIŞ CEPHE de kullanarak, kendi ve Ülke bütçelerine önemli kazançlar sağlamaktadırlar.

   36 yıldır, Ülkemize konusunda ilk olarak Avrupa’dan tüm sistemlerin ilk getiricisi olan STORSAN, 2000 yılından günümüze BRİSOLEY / GÜNEŞ KIRICININ imalatını İstanbul - Türkiyede yaparak gerek Türkiye içinde, gerekse Avrupaya satış ve uygulamaları ile Ülke ekonomimize katma değer kazandırmaya devam etmektedir.

   Kamu kurumları - Namık Kemal Üniversitesi - TED kolejleri - Plazalar - PENDORYA AVM - LİBYA SURT HAVALİMANI - AŞKAABAT HAVALİMANI - TİFLİS WEBRÜDER LOJ. - Villalar - değişik konut tıpları, Komple apartman uygulamaları ile Yurtiçi ve yurtdışı satışlarında 17.000 adeti aşmış bulunmaktadır.

   Son olarak: ANTALYA TAV HAVALİMANI dış hatlar terminalleri 300 ad. (Devam eden), -  Ştutgart VİLLA PROJEMİZ 28 ad. (Devam eden), BERLİN / HARTMANN plaza 1.725 ad. (İhalede olan ) projelerimiz bulunmaktadır.

   FARKIMIZ: Dünya genelinde standart  0.55 mm. kalınlığında aluminyuma  mukavemeti  bombe verilerek sertleştirilen lameller, STORSAN tarafından 1.1 mm kalınlıkta ekstrüzyon çekim ve 24 saat termiklenerek sertleştirilmiş olup, 4 kademe rüzgar mukavemet kırımı ile Avrupa standartı üstü bir kaliteye ulaşarak, İSO 9001 - OHSAS 18001 - CE belgesi,  KAPASİTE RAPORU ve Tescilli markası ile  koruma altına almıştır. Bu nedenle de darbeye ve rüzgara dayanıklılığı ile aşırı rüzgar alan ülkelerde ve Türkiyemizde seçkin ürün olma özelliğini tescillemiştir.Antalya TAV / HAVALİMANI projemizde de mevcut Alman malı ürün, STORSAN imalatı ile yenilenmektedir.

   Başarılarımızın. kullanıcıların mutluluğuna bağlı olduğunun bilincindeyiz! 

 

1.1 mm.x 80 mm. Ekstrüzyon çekim termikli aluminyum. Rüzgara tam mukavemet

* Tüm RAL renk uygulaması

* Alman GEİGER motor, İsviçre STOMA nano teknolojisi aksesuar uygulaması

* Manuel - motorlu - butonlu ve uzaktan kumandalı kullanım seçenekleri